Nasza misja

Nie masz jeszcze swojej strony internetowej, zaczynasz nową działalność i potrzebujesz prezentacji swojej firmy w Internecie, a może masz już stronę ale jej wygląd i funkcjonalności wołają o pomstę do nieba ?

Naszą misją jest dostarczenie nowoczesnych stron internetowych, opartych na bezkonkurencyjnym, autorskim systemie CMS. Nasza usługa została tak skonstruowana, że bez inwestowania znacznych kwot, każdy otrzymuje w pełni profesjonalną i dostosowaną do swoich potrzeb witrynę www z nowoczesną grafiką, domeną i hostingiem - cały pakiet do odpalenia strony w jednym miejscu!!


System stworzony specjalnie po przeanalizowaniu rynku daje możliwości pełnego zarządzania elementami stronami. Gwarantujemy, że każdy bez problemu opanuje umiejętność obsługi systemu który dostanie. Będzie mógł dowolnie ingerować w teksty, zdjęcia itp. Z naszej strony nie dajemy żadnych ograniczeń. Dowolna ilość zakładek ze zdjęciami czy np. załącznikami pozwoli przekazać każdą ilość treści.

Naszym celem jest obranie konkretnej drogi, jednak nie zamykamy jej na wprowadzanie rozwiązań, które zadowolą naszych klientów. Stworzone przez nas szablony stron są nowoczesne i wyglądają profesjonalnie na wszystkich urządzeniach (komputery, laptopy, tablety, smartfony). Na życzenie klienta dostosowujemy wybrany szablon pod konkretne wytyczne. Tworzymy również indywidualne grafiki, które następnie wdrażamy do naszego systemu i oddajemy Państwu gotową stronę.

Wybierz jeden z szablonów, złóż zamówienie i ciesz się najlepszym wyborem na rynku w najkorzystniejszej cenie.


Szybko

Do wykonania realizacji przystępujemy od razu po zaakceptowaniu przez Państwo warunków oferty, dzięki czemu dostają Państwo swoją stronę szybko i bezproblemowo.

Bez ograniczeń

Nie nakładamy żadnych ograniczeń na oddawane realizacje, to Państwo decydują ile zakładek pojawi się na stronie i jaka będzie ich zawartość - dowolna ilość tekstu, zdjęć, dodawanych aktualności itp.

Bezpiecznie

Wykorzystujemy w pełni bezpieczne serwery firmy, dzięki czemu masz pewność że Twoje dane są w pełni bezpieczne. Twoja poczta, wykorzystuje certyfikaty SSL.


Wszyscy, którzy zostali naszymi klientami dostali w pełni działającą i nowoczesną stronę www, bez konieczności martwienia się o jej aktualizację i problemy techniczne. Klient korzysta ze swojej strony w pełni my natomiast bierzemy na siebie całą resztę.

Zainteresowanym, przed podjęciem decyzji, wysyłamy ofertę z wyszczególnieniem kosztów. Jest to kolejną zaletą, ponieważ klient ma możliwość dokładnej analizy kosztów przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Chcesz dostać ofertę, złóż zamówienie i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.